İçeriğe geç

Kitap Okuyoruz…

www.kitapokuyoruz.com kitap severler topluluğu olarak herkesi kitap okumaya davet eden bir site. İlk incelediğimde amatör bir çalışma gibi değerlendirmiştim ki öyle olmadığının farkına vardım. Nedir burası?

Bilinçli bir toplum adına, Kitap Okuyoruz!…

Nobel ödüllü Portekizli yazar José Saramago, “Okumak her zaman azınlık içindi, her zaman da öyle olacak” dedi, ülkesini şaşırttı. Biz de yazarlarımıza kitap okumanın bir “azınlık eylemi” olup olmadığını sorduk. yazar görüşleri ile kendinlerini tanıtıyorlar.  bknz.

Kitaplar hakkında görüş yazıları, puanlamalar, en çok satanlar, öneriler, yorumlar haberler daha ne ararsanız burada. 60.000 üzerinde kitap… Üyeler okudukları kitaplar yazabiliyor. Sadece kitap mı okunuyor? Hayır ! Sosyal sorumluluk projelerinde yer alınıyor. Örnek: Okullara kitap yardımı Sitede kullanıcı olduktan sonra ilgilendiğiniz klube katılabiliyorsunuz. Bilim Kurgu, Polisiye..  Bunlarla da bitmek bilmiyor üyeler 17 Temmuz günü toplanıyor.Kitaba gönül verenler İstanbul Gezisi ile güzel anlar yaşıyacaklar. Buyrun.

Amaç farkındalık kazandırmak, amaç yeni nesili bilinçlendirmek, amaç hayatı daha iyi tanımak ozaman kitap okuyoruz…

Tarih:HayatKitap, Dergi, Film

Tek Yorum

  1. Sadece okuduğun kitapları listelemek amacıyla kullanırsan biraz sıkıcı bir yerdir bu site, ama başka okuyucularla etkileşime girip sosyal bir site olarak kullanırsan da asla vazgeçemeyeceğin bir yer olur. Bir süredir ben de takip ediyorum bu siteyi ve burası sayesinde daha önce denk gelmediğim çok başarılı yazarlar tanıdım 😉

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir